Władze w Radomiu

Zarząd Koła Radom:

Katarzyna Kalinowska (przewodnicząca)

Przewodnicząca Koła Radom, Wiceprzewodnicząca regionu Mazowsze oraz sekretarz ds. gospodarki i przedsiębiorczości Nowoczesnej. Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej, a także Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych. Zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w Polam Federal Credit Union w Redwood City w Californii. Obecnie wykładowca na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym, koordynatorka programu Erasmus+, organizatorka konferencji międzynarodowych oraz członkini rad naukowych International Conference on Applied Business and Economics i European Research Studies Journal. Prowadzi wykłady w ośrodkach akademickich w Wielkiej Brytanii, Grecji i we Włoszech. Prywatnie mężatka i matka dwójki córek.

Marcin Hetman (wiceprzewodniczący)

Absolwent Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych oraz Strategii Zarządzania Spółkami Kapitałowymi na wydziałach Ekonomiczno – Socjologicznym  oraz Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Łódzkiego.
Wieloletni pracownik międzynarodowych instytucji finansowych, obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą  w sektorze przemysłowym.
Prywatnie ojciec trzech synów: Piotra, Stasia i Ignacego.

Patryk Fajdek (sekretarz)

Student Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Sekretarz koła naukowego prawa konstytucyjnego „Pro bono”. Inicjator akcji społecznych, zwolennik wprowadzenia obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej w Radomiu. Facebook

Anna Skocka (skarbnik)

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego dawniej Politechniki Świętokrzyskiej, dzisiaj UTH w Radomiu (rok 1977). Obecnie na emeryturze. Ostatnia praca przed emeryturą to Citibank gdzie zajmowała się wdrażaniem nowych i innowacyjnych produktów bankowych w obszarze finansowania handlu.
Lubi aktywność, a szczególnie zajęcia fitness. Działa na rzecz lokalnej społeczności, w najpiękniejszym miejscu w Radomiu – na Osiedlu XV Lecia.

Ewa Zarychta (członek Zarządu)

Absolwentka filologii angielskiej, wieloletni nauczyciel akademicki, tłumaczka, autorka książki, reportaży i blogów podróżniczych. Przed wstąpieniem do .Nowoczesnej nie była związana z żadną formacją polityczną.

Konrad Sałek (członek Zarządu)

Informatyk i ekonomista. Doktorant na wydziale ekonomicznym UTH. Specjalista z zakresu analizy biznesowej IT i zarządzania usługami informatycznymi. Członek Komisji Rewizyjnej .Nowoczesnej na Mazowszu.

Łukasz Kwiecień (członek Zarządu)

Nowoczesna Radom

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?