Władze w Radomiu

Zarząd Koła Radom:

Katarzyna Kalinowska (przewodnicząca)

Przewodnicząca Koła Radom, Członek Zarządu Krajowego oraz sekretarz ds. gospodarki i przedsiębiorczości Nowoczesnej.  Radna Rady Miejskie w Radomiu w kadencji 2018-2023 r, od marca 2019 r. Wiceprezydent Radomia.
Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej, a także Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych. Zdobywała doświadczenie zawodowe m.in. w Polam Federal Credit Union w Redwood City w Californii. Obecnie wykładowca na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym, koordynatorka programu Erasmus+, organizatorka konferencji międzynarodowych oraz członkini rad naukowych International Conference on Applied Business and Economics i European Research Studies Journal. Prowadzi wykłady w ośrodkach akademickich w Wielkiej Brytanii, Grecji i we Włoszech. Prywatnie mężatka i matka dwójki córek.

Łukasz Kwiecień (wiceprzewodniczący)

Przedsiębiorca, od 2006 roku prowadzi własną działalność gospodarczą. Wykształcenie: wyższe, ukończył Wydział Prawa na UMCS w Lublinie oraz podyplomowe studnia w SGH w Warszawie. Wiceprzewodniczący Regionu Mazowieckiego  i członek mazowieckiej Rady Regionu.

Krystyna Suszyńska (sekretarz)

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Politechniki Świętokrzyskiej. Prowadziła działalność gospodarczą w branży budowlanej. Obecnie na emeryturze. Jest zawsze aktywna na rzecz lokalnej społeczności.

Anna Skocka (skarbnik)

Absolwentka Wydziału Ekonomicznego dawniej Politechniki Świętokrzyskiej, dzisiaj UTH w Radomiu (rok 1977). Obecnie na emeryturze. Ostatnia praca przed emeryturą to Citibank gdzie zajmowała się wdrażaniem nowych i innowacyjnych produktów bankowych w obszarze finansowania handlu.
Lubi aktywność, a szczególnie zajęcia fitness. Działa na rzecz lokalnej społeczności, w najpiękniejszym miejscu w Radomiu – na Osiedlu XV Lecia.

Ewa Zarychta (członek Zarządu)

Absolwentka filologii angielskiej, wieloletni nauczyciel akademicki, tłumaczka, autorka książki, reportaży i blogów podróżniczych. Przed wstąpieniem do .Nowoczesnej nie była związana z żadną formacją polityczną.

Elżbieta Cichawa-Grabowska (członek Zarządu)

Prywatny przedsiębiorca, inżynier.

Adam Fundowicz (członek Zarządu)

Urodzony i zamieszkały w Radomiu, wykształcenie wyższe techniczne, żonaty, dwóch synów, przez 31 lat prowadził działalność gospodarczą. Obecnie pracuje jako wykładowca w Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Radomiu. Członek Zarządu Regionu Mazowieckiego.

Nowoczesna Radom

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?